| | | | |
דף בית >>פיתוח תוכנה >>בחירת בית תוכנה
בחירת בית תוכנה
סיכון מחושב - כיצד תבחר בית תוכנה שיממש את החלום הסלולארי שלך ? למה חשוב לתת את הדעת טרם בחירה בבית התוכנה המתאים למשימה ? נתחיל ממידע ראשוני וחשוב בנושא .

מאת: יותם
פורסם: 08/07/15 18:06

 בחירת בית תוכנה לפיתוח לאייפון / IOS

סיכון מחושב - כיצד תבחר בית תוכנה שיממש את החלום הסלולארי שלך ? למה חשוב לתת את הדעת טרם בחירה בבית התוכנה המתאים למשימה ? נתחיל ממידע ראשוני וחשוב בנושא .

כך תבחרו בית תוכנה עבור פיתוח אפליקציות לאייפון


פיתוח אפליקציות
 מתחיל בבחירת בית תוכנה שיבצע את העבודה. חברות ועסקים המעוניינים לפתח אפליקציה איכותית צריכות להשקיע משאבים רבים באיתור בית התוכנה המתאים, אשר יענה על הדרישות שלהם בצורה טובה ויציג את המוצר האופטימאלי בעלות משתלמת ובזמן הקצר ביותר . אך כיצד עושים זאת, מה היא הדרך הנכונה לזהות מפתח מוכשר ואיזה בית תוכנה יכול להגשים את החלום שלכם ?

 

ניסיון, מקצועיות וחדשנות

הקריטריון הראשון על פיו יש לבחון בית תוכנה הוא הניסיון. למרות שנראה כי מדובר על עולם הנשלט על ידי צעירים, בית תוכנה לא צריך לבצע את פיתוח האפליקציות הראשון שלו על הגב שלכם. יש לברר לגבי פרויקטים קודמים, להוריד ולהשתמש באפליקציות שפותחו על ידי בית התוכנה עבור חברות אחרות ולהיפגש באופן אישי עם האחראיים על הפרויקט. הקריטריון השני צריך להיות מקצועיות. גם כאן אסור להתפשר על בית תוכנה זול, אשר בסופו של דבר יפתח עבורכם אפליקציה שתרחיק לקוחות פוטנציאליים במקום לגייס אותם. קריטריון שלישי הוא החדשנות והדינאמיות של בית התוכנה. למרות שמצד אחד תפקידם של המפתחים הוא לבנות עבורכם אפליקציה, עליהם להיות קשובים ולשנות תכניות בהתאם לצרכי הלקוח. בסופו של דבר, בית תוכנה אמנם אחראי על הנושא של פיתוח אפליקציות לאייפון ולסלולר, אך הלקוח הוא זה שמכיר את החברה שלו בצורה הטובה ביותר .

אפיון מוצר ברמה גבוהה

דינאמיקה והחלפת רעיונות בין בית התוכנה לבין הלקוח בעת פיתוח אפליקציות הם תנאי להצלחה. בחירת בית תוכנה מתאים עבור פיתוח אפליקציות לאייפון ולמערכות IOS צריכה להתבצע רק לאחר אפיון מדויק של המוצר. קחו חלק בתהליך האפיון, הביעו דעה ותנו לבית תוכנה שכבר הוכיח את עצמו לבנות עבורכם אפליקציה .

 

אתם מחפשים חברה לפיתוח אפליקציה לסמארטפונים, רוצים עזרה באפיון האפליקציה, עיצוב מסכים ואפיון ממשק המשתמש.

פנו אלינו לכל שאלה אנו תמיד זמינים.
סקופ אתרים

 

פיתוח תוכנה : : פרופיל : : בניית מערכות תוכן : : אאוטסורסינג : : צור קשר
© Copyright 2006-2011. All Rights Reserved.